avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1199 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters410293

Activitate ContSters410293

Nu am bani pentru avocat,tocmai pe asta s-a bazat si ea,iar daca imi puteti lasa o modalitate de contact v-as putea da toate detaliile din proces,multumesc pentru raspuns
Cum pot formula intampinarea corecta ca si model in urma unui proces de succesiune de pe urma tatalui meu decedat proces intentat de catre sotia acestuia din care eu nu am avut nimic de castigat si pe deasupra mi se si amputeaza o suma de bani
Ciudat este ca pe tot parcursul procesului am fost singurul barbat,deci as putea si eu la randul meu sa ma consider discriminat,dar nu acesta este motivul nemultumirii mele,nemultumirea mea vis a vis de hotararea luata consta in faptul ca in loc sa imi dea castig de cauza a fost exact invers,multumesc de raspuns
Cum pot formula intampinarea corecta la un proces de succesiune incheiat recent din moment ce nu imi convine deloc decizia judecatorului tinand cont mai ales de faptul ca a fost femeie,eu nu am fost reprezentat de un avocat din lipsa de bani iar pe langa toate astea sunt si singurul mostenitor in calitate de fiu dupa decesul tatalui meu iar din decizia citita in dosar sunt multe aspecte care nu se leaga cap la cap