avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 496 soluții astăzi
Forum Activitate carmenss

Activitate carmenss

Răspuns la discuția Administratie
Mai am o nelamurire...
Cei de la banca vor sa actualizam datele la banca si ma trimit la judecatorie sa iau un certificat de grefa...eu fiind mai la inceput de drum ca administratora nu stiu sa avem vreun proces pe rol....am intrebat presedinta de bloc(care nu se afla momentan in tara) si mi-a spus sa schimbam banca...nu as vrea pana nu aflu la ce si de ce sa duc certificat???

Acel certificat am observat ca se obtine doar cu nr de dosar care se afla pe rol in proces...
Daca nu avem niciun proces pe rol, imi eleibereaza certificat de grefa?
Răspuns la discuția Administratie
Va multumesc frumos!
Discuție Administratie
Buna ziua,
Un administrator imobile doreste sa plateasca taxele salariale ale lui, in baza CIM pe perioada lunii aprilie...
unde merge?
in baza a carui document merge la ghiseu?
Ma puteti ajuta cu detalii?
Cu multumiri!
Răspuns la discuția Revisal
Multumesc frumos!
Am chemat pe cineva sa se uite la calc. sigur problema este de la calc.
O zi buna
Cu multumiri!
Răspuns la discuția Revisal
Aoleu. Acolo parca ai de asteptat pana iti da extras...
Offf ☹️
Multumesc frumos!
Răspuns la discuția Revisal
Am facut asa si vad ca s-a salvat in excel...nu stiu cata credibilitate ar avea asa la anaf....
Nu stiu cum sa fac...:(
Răspuns la discuția Revisal
Da am...
Răspuns la discuția Revisal
Am iincercat acum si asa...rezultatul acelasi sa astept...
sa am eu probleme la calc? am incercat in toate variantele lor, word.excel si PDF...
Răspuns la discuția Revisal
Am facut ambele variante si imi spune "please wait"...am asteptat mputin si nu face nimic
Discuție Revisal
Buna ziua,
Va rog frumos, ma ajutati cu o listare...vreau sa listez in format word salariatul de la revisal. Sunt o asociatie de bloc,am inregistrat contract pentru administrator si acum la administratie cand depun 010 imi trebuie o copie de la revisa...nu reusesc.
Cu multumiri