avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 933 soluții astăzi
Forum Activitate Nicumolnar

Activitate Nicumolnar

Răspuns la discuția Restant de plata
El ar vrea sa plateasca dar nu prea are posibilitate financiara si se gandeste ca daca nu poate plati, ce se poate intampla.
Răspuns la discuția Restant de plata
A venit in romania in perioada pastilor si din numite motive familiare nu a mai plecat inapoi si sar putea sa nu mai plece.
Buna,un prieten de al meu si-a plombat 1 maseaua in Germania ,total a costat 118 euro ',75 de euro trebuia sa plateasca el si diferenta acopera asigurarea (ikk). Iel a plecat inapoi in Romania si nu a apucat sa plateasca. Daca nu are posibilitatea sa mai plateasca ,ce se poate intampla?
Plicul a venit de la waldorf-frommer, adresa beethovenstrabe 12 , 80336 munchen.
Ce se poate intampla daca nu dispun de bani si nu pot plati.
Dar cum pot sami dau seama daca cineva vrea sa ma pacaleasca sa le dau bani. Cum se poate afla?
Problema ii ca eu nu ma pricep foarte mult la internet.sunt un cetatean normal care folosesc internetul ca si orcine.
In Germania.
Buna. As vrea sa ma ajutati cumva. Spre sfarsitul luni martie am descarcat de pe internet un film fara sa fiu anuntat in vre-unfel ,ca as incalca drepturile de autor, urmand sami vina de plata 915 euro cu motivul ca am incalcat drepturile de autor.