avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 750 soluții astăzi
Forum Activitate yannys02

Activitate yannys02

Răspuns la discuția Furt în Belgia
Nu sunt recidivist. Nu am absolut niciun dosar penal sa altceva in trecut. Ei au fost in repetate randuri la fapte iar eu o singura data cu masina mea in calitate de sofer. Prejudiciul este de 500000 de euro. Nu se ia in calcul participarea mea si participarea lor in repetate randuri? Multumesc
.
Răspuns la discuția Furt în Belgia
Nu sunt recidivist. Nu am absolut niciun dosar penal sa altceva in trecut. Ei au fost in repetate randuri la fapte iar eu o singura data cu masina mea in calitate de sofer. Prejudiciul este de 500000 de euro. Nu se ia in calcul participarea mea si participarea lor in repetate randuri? Multumesc
.
Răspuns la discuția Furt în Belgia
Nu sunt recidivist. Nu am absolut niciun dosar penal sa altceva in trecut. Ei au fost in repetate randuri la fapte iar eu o singura data cu masina mea in calitate de sofer. Prejudiciul este de 500000 de euro. Nu se ia in calcul participarea mea si participarea lor in repetate randuri? Multumesc
.
Răspuns la discuția Furt în Belgia
Care ar fi pedeapsa daca eu sunt la prima abatere nu am niciun dosar asta fiind prima fapta?
Răspuns la discuția plangere
va multumesc
Răspuns la discuția plangere
ma poate ajuta cineva cu mai multe amaninte? multumesc
Răspuns la discuția plangere
si daca nu se claseaza care ar fi urmarile si ce ar trebui sa fac? si ce sanse de clasare are daca pleaca cu propunere de clasare de la politie?
Discuție plangere
buna ziua, cu o saptamana inainte sotia mea(casatoriti legal de 10 ani) a depus o plangere cum ca eu as fi duso in anglia pentru prostitutie asta pt ca neam certat si ea a vrut sa ne separam.la trei zile neam impacat ea revenind la domiciliu impreuna cu minorul, am uitat sa precizez avdm un baietel de 10 ani.am fost impreuna sa retrag plangerea iar domni politisti neau pus sa declaram iar.ea a declarat ca a spus la nervi ca sa imi faca rau iar eu am declarat ca nu este adevarat si nu am cunostinta de asa cv.politistul mia spus ceva de genul ca il vz trimite la parchet cu propunere de solutionare/clasare.acum va intreb care ar fi urmarile? si cum ar trebui sa procedez?va multumesc