avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 456 soluții astăzi
Forum Activitate neagra1997

Activitate neagra1997

Buna binineata ma scuzi daca gresec cu ceva la mine a fost aceiasi sitatie si am 4 copi in schimb ieu aduceam in casa tot si de copi tot singura aveam grija pe iel nu la interesat apsolut nimic nici cind ierau copi bolnavi dar pe linga toate astea mai iera si agresiv cu mine si cind nu ieram acasa si cu copi dar ieu nam avut pe nimen cine sa ma ajute sau sal parasesc ca nu aveam unde duce copi asa cam suferit pentru copi dar ieu te sfatuiesc daca crezi ca nu mai suporti si ai parinti nu merita nimeni sa te distrugi ..? Ieu acum sint foarte bolnava nu vreau sa te inpresionez cu nimic dar merita sati traiesti viata fara suparari degeaba ai bani si tot ceti trebuie daca nu va intelegeti doamne ajuta si daca crezi ca am gresit te rog iartama
Va multumesc sa va dea Dumnezeu sănătate
Nu stiu daca ie in functie de boală ieu sufăr de cancer mamar si nu cred ca are vreo legatura nici nu sint in depresie vreau sa stiu daca egzista vrun centru nu se ma ajute ca nu am unde sta doar temporar sa nu merg pe stazi ca nebuni
Multumes pentru raspuns unde anume nam apelat in viata mea si nu stiu unde se merg
Va rog daca egzista vrun centru va rog sami spuneti ca sint intri situație foarte critică cu familia
Buna ce pot face sa plec de acasa egzistă vrun centru unde as putea sta temporar finca sunt bolnava si nu mai rezist sa suport nu am cum se mai rezist in situatia mea doar temporar pina cind imi revin sa pot sa ma descurc va multumesc
Răspuns la discuția Ce drepturi au femeile agresate
Buna ziua si cristos sa înălțat nu ie casa lui ie o poveste grea cu casa in urma cu 12 an neam despărțit siam iesit din casa de la iei luînd si 4 copi cu mine copi find si ai lui am ieit in strada cu iei cum stie toti apropiați si miam facut o casa din bîrne sa am unde sta cu copi am stat pe strada 3 luni cu copi pina am reusit am dormit cu copi supt ceti liber nam avut nici un sprijin de la nimen iau atunci lucram cu ziua foarte mult si nu ieram ziua acasa ca trebuia sa le cîstig trait la copi iei cind a vazut ca nu sint acasa vene si il găseam la un momendat nu mai puteam sa mai spun ceva sa fac scandal ca miera mila de copi si ieram foarte obosita ie o poveste foarte mare si nu pot intra in toate detalile acum sint bolnava de carcicom mamar si tromboza si simt ca nu mai rezist la situați ma scuzati daca am gresit cu ceva pina acum nam cerut parerea nimănui dar nu mai rezist va multumesc
Răspuns la discuția Ce drepturi au femeile agresate
Va multumesc dar nu cred cam sa pot fc ceva sint intro situatie critica stau la comuna departe de oras si nu pot ajunge asta ieste poate asta mie destinu sa nu am nici o bucurie sa fiu linistita va multumesc
Răspuns la discuția Ce drepturi au femeile agresate
Va multumesc ca miati raspuns la politie am depus la judecatorie nu am putut merge din cauza sanatat politia la amendat de mai multe ori am chemat si politia la 112 spernd sa se rezolve ceva misa spus ca nu se baga in chesti familiare ce pot face spunetim va rog frumos concubinu bea zilnic fura ce apuca din casa dar vorbeste foarte vulgar cu expresi urite si cind nu ie beut ieu am grija de nepoti cum stie toata comuna si stie cit sunt de bolnava nu vreau sa inpresionez pe nimeni cu boala mea dar multumesc lui dumnezeu ca mai rezist
Buna asi dori sa stiu ce drepturi am daca sint agresata si moral si fizic de concubinu unde trebuie sa ma duc si ce trebuie sa fac de acasa nu pot pleca finca sunt bolnava foarte tare si nu stiu unde sa apelez va multumesc