avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 816 soluții astăzi
Forum Activitate gheorge

Activitate gheorge

Discuție Buna seara
Buna ziua am.si eu o problema cu fosta soție.Ne am cunoscut prin intermediul unei prs și am decis sa ne mutam etc ne am mutat ne am și luat cu acte a durat cam 3 ani și jumate relația sau căsnicia noastră după care a început să mă însele etc acum să mutat la iubitu care îl are și de atunci mă tot amenință eu i-am luat un parfum din bani mei și când am auzit că mă părăsit a plecat la celălalt am spart parfumu ea vrea să-i dau bani pe parfum i-am zis că da după mă m gândit că ar fi mai BN sa nu-i dau nimic și acum mă tot amețită și pe Facebook cat și prin mesaje cei de făcut în situația asta și iubitu ei mă amenința că pune nu știu pe cine și că mă muta din oras țin să precizez că el e pe arest la domiciliu ce e de făcut
buna seara sunt in concediu medical din 13 noiembrie am avut un acident acasa mia cazut niste caramizi pe picior eram in timpul liber dar urma a doua zi sa intru la munka si mai am.de stat in concediu sunt angajat la o firma de paza de un an si 2 luni si am.un cod de indemnizatie de 01 as vrea sa stiu cat as lua eu pe concediu medical eu salariu il am de 1400 multumesc anticipat