Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Cu cât voi fi plătit în concediul medical?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Cu cât voi fi plătit în concediul medical?

buna seara sunt in concediu medical din 13 noiembrie am avut un acident acasa mia cazut niste caramizi pe picior eram in timpul liber dar urma a doua zi sa intru la munka si mai am.de stat in concediu sunt angajat la o firma de paza de un an si 2 luni si am.un cod de indemnizatie de 01 as vrea sa stiu cat as lua eu pe concediu medical eu salariu il am de 1400 multumesc anticipat
gheorge, utilizator