avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 913 soluții astăzi
Forum Activitate Cesima12

Activitate Cesima12

Răspuns la discuția Codul muncii
Ok multumesc
Răspuns la discuția Codul muncii
Eu lucrez cu contract de munca legal dar nu stiu trebuie sa duc adeverinta madicala de la doctor la locul de munca.Va multumesc anticipat.
Discuție Codul muncii
Lucrez in Anglia de 6 luni acuma m am imbolnavit am menisc la picior si doctorul de aici a zis ca trebuie operat urgent .Daca ma operez in România mai primesc concediul medical platit. Va mulțumesc anticipat
Răspuns la discuția Viză cetățean sirian
Ok va multumesc mult
Răspuns la discuția Viză cetățean sirian
Am venut in Romania am mers la emigrari unde apartin si domnul de acolo a spus ca nu pot face actele ptr ca sotul meu sa vina in vizita sa depuna ptr reintregirea familiei sau sa mearga in alta tara unde poate merge si sa solicite viza shenghen de acolo .Va rog sa ma sfatuiti ce as putea face.Va mulțumesc anticipat
Răspuns la discuția Viză cetățean sirian
Domnul Viorel Iordache ma ajutati sa fac acest Memoriu ptr ca nu am mai facut sau macar sa imi spuneti ce sa scriu pasii mai importanti .Va multumesc anticipat
Răspuns la discuția Viză cetățean sirian
Am inteles multumesc mult pentru rabdare si indrumare .O seara placuta Daca nu ma descurc o sa va mai contactez
Răspuns la discuția Viză cetățean sirian
Si daca ma vad in alta tara cu el se imbunatateste situatia??
Răspuns la discuția Viză cetățean sirian
Sau poate ar trebui sa renunt la cetatenia romana si sa cer azil politic acolo ar fi o solutie??
Răspuns la discuția Viză cetățean sirian
Sunt casatorita de 2 ani aproape si un an inainte avem vreo 1000 fotografi si cu familia dar nu primesc la ambasada doar actele doveditor nimica