avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1198 soluții astăzi
Forum Activitate danielpopescu12121991

Activitate danielpopescu12121991

Răspuns la discuția Cat timp am cazier?
intre timp am aflat ca intradevar era 1 an de inchisoare, dar s-a amanat aplicarea pedepsei si am fost sub supraveghere. in aceste conditii am cazier judiciar?
Răspuns la discuția Cat timp am cazier?
din pacate sunt plecat din localitate si nu am nici o informatie cu privire la dosar la indemana. va multumesc oricum pentru interesul acordat
Răspuns la discuția Cat timp am cazier?
puteti sa imi spuneti ce implica acest lucru?
Răspuns la discuția Cat timp am cazier?
Hotararea definitiva a fost de 2 ani cu suspendare pt conducere sub influenta alcoolului, dat in decembrie 2016, dupa ce mi-a expirat, m-am dus cu dovada la politia rutiera iar in cam doua saptamani m-am dus din nou cu hotararea judecatoreasca si mi-am primit inapoi permisul. Pe langa asta, va rog frumos daca puteti sa-mi spuneti cat timp am cazier daca ma duc sa mi-l scot. Multumesc mult
Buna ziua, in decembrie 2015 am primit o pedeapsa de 2 ani cu suspendare pentru conducere sub influenta alcoolului, pana in decembrie 2017, moment dupa care mi-am recuperat si acelasi permis de conducere, fara nici un examen. Daca imi scot cazierul acum, imi va aparea fapta pe acesta? Mentionez ca nu am mai avut in rest alte probleme cu legea. Sper sa ma ajute cineva cu un raspuns. Multumesc
Am primit 2 ani cu suspendare pentru conducere sub influenta alcoolului. As vrea sa stiu care sunt pasii legali pentru a obtine din nou permis de conducere. Va multumesc anticipat!