Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Care sunt pasii pe care trebuie sa ii indeplinesc ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Care sunt pasii pe care trebuie sa ii indeplinesc pentru a putea face din nou scoala de soferi dupa ce mi-a expirat perioada de 2 ani cu suspendare?

Am primit 2 ani cu suspendare pentru conducere sub influenta alcoolului. As vrea sa stiu care sunt pasii legali pentru a obtine din nou permis de conducere. Va multumesc anticipat!
danielpopescu12121991, utilizator