avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 444 soluții astăzi
Forum Activitate Tiberiu16

Activitate Tiberiu16

As dori sa dau în judecata în executor pentru încălcarea dreptului omului și pentru ca a deranjat colegi cu telefoane zilaice și uitând de în datoriile lui de executor făcând pe avocatul. .
Răspuns la discuția Am o poprire pe salariu
Cum pot face....prescripția
Răspuns la discuția Am o poprire pe salariu
Credeam ca e vrajeala saitul. .....deci în urmă cu 12 ani am luat un card de credit de la cec în valoare de 800 lei și am achitat cam un an cât am putut dar nu mai puțin de 15 lei pe luna și apoi nu am mai achitat nimic crezând ca mi-amplătit datoria ...Apoi am primit un plic inu care mi se spunea ca sunt dator la cec deoarece cea ce am plătit era dobânda. ...ok ..problema e alta ca un executor mia pus propire pe salariu meu și îmi tot opreste din salariu fără sa îmi dea vreo explicație sau o chitanță ceva ...Eu mam gandit în felul următor sa îl urmăresc și sa îl execut și eu ..momentan .mă mai gândesc la aceasta idee
Dc se poate face proprire pe salariu dacă nu am nici o datorie fata de cei care fac aceasta oprire din salariu adică mă fura pe față. ..!Ce trebuie sa fac????