avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 581 soluții astăzi
Forum Activitate

Activitate

Răspuns la discuția Un raspuns urgent
Va rog ajutatima nu am mai trecut prin asa ceva si nu stiu la ce sa ma astept Solutia pe scurt :in baza art.346.alin.(2).C.proc.pen.constata legalitatea sesizarii instantei cu rechizitoriu nr ............ cod penal a administari probelor si efectuarii actelor de urmarire penala Dispune inceperea judecati cauzei privind pe inculpata..........cu drept de contestatie in termen de 3zille de la comunicare pronuntata in camera de consiliu ..Document :inchiere finala camera preliminara 99//2018
Răspuns la discuția Un raspuns urgent
Si permisul il mai pot recupera daca nu imi iau avocat ca mis bagata cu dosarul la camera preliminara
Răspuns la discuția Un raspuns urgent
Buna ziua domnul avocat nu mai am nici un antedent penal cazier curat este nevoie sa imi angajez un avocat care sa ma apere sau nui naparat va rog frumos ajutatima

Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan” a scris:

Este posibil sa nu fiti condamnata. Cu o aparare eficenta, in functie de circumstantele reale si personale este posibila o solutie de renuntare la aplicarea pedepsei sau amanarea aplicarii pedepsei.


Buna ziua acum 1an si 3luni am fost oprita pentru numere rosi expirate de 2luni misa facut dosar penal si sunt trimisa in judecata la ce pot sa ma astept va rog ajutatima va multumesc