avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 972 soluții astăzi
Forum Activitate radu48

Activitate radu48

Răspuns la discuția mostenire
am gasit acte falsificate care au stat la baza emiterii actului de vanzare cumparare ,a fost falcificata o sentinta ptr ca,cumparatorul sa poata intra in posesia imobilului ,e strigator la cer ce acte dubioase sunt in dosarul de vanzare cumparare .insasi vanzatorul are un alt nume decat cel real
Răspuns la discuția mostenire
multumesc ptr raspuns ,am crezut tot timpul ca bunica mea a incalcat dreptul la mostenire mamei mele vanzand pe ascuns acel imobil unchiului meu .
Discuție mostenire
pot anula un act de vanzare-cumparare pe motivul ca mamei mele i sa incalcat rezerva succesorala? am depistat si modificarea unei sentinte si vreau sa aduc la masa succesorala acest imobil .cum pot face asta? ma puteti ajuta? multumesc ptr intelegere
Răspuns la discuția cum imi pot recupera banii?
cum pot face asta? adica cum sa intitulezactiunea?ms.
am fost executat silit pe motiv ca as fi ocupat ilegal o portiune din curtea vecinului meu. in urma masuratorilor facute la executare s-a constatat ca no ocupam portiunea de teren invocata de reclamant si ca el imi ocupa mie asa cum am sustinut si in timpul procesului .intrebarea mea este cum imi pot recupera banii dati expertului ,si chiria pe acel teren?multumesc.