avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 801 soluții astăzi
Forum Activitate Teea

Activitate Teea

Răspuns la discuția ADMITERE BAROU 2012
Sunt avocat! Felicitări confraților!:yeah:
Răspuns la discuția ADMITERE BAROU 2012
Ar fi nemaipomenit! Merci pentru anunt!
Răspuns la discuția ADMITERE BAROU 2012
Merci! Ai dreptate... este materie tehnica si dificila, dar trebuie sa o invatam bine.
Răspuns la discuția ADMITERE BAROU 2012
Salut!
In speranta ca voi sustine un nou examen in feb. 2012, ma alatur grupului de studiu. Eu am inceput cu materia la care am luat cea mai mica nota si care m-a facut sa fiu aici, acum : Drept procesual civil!
Spor la invatat tuturor!
#-o:ok:
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Astept cu nerabdare! =D> Sa dea Dumnezeu sa fie niste rezultate bune!:worthy:
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Dragi colegi, cum vine asta :rtfm: :
"Întocmit de comisia de soluţionare a contestaţiilor cu privire la contestaţiile la punctaj formulate. A fost formulat un număr de 151 contestaţii.
În urma analizării contestaţiilor formulate, comisia a hotărât următoarele:
1. candidata Onofrei I. Alina Andreea este prezentată la nr. 898 G2 cu 60 de puncte, iar la nr. 335 G1 cu 77 de puncte este prezentat candidatul Onofrei G. Cosmin Georgian, pe considerentul că Onofrei I. Alina Andreea a fost prezentată atât la nr. 335 G1 cu 77 de puncte, cât şi la nr. 898 G2 cu 60 de puncte, lipsind candidatul Onofrei G. Cosmin Georgian;
2. candidata Mirea G. Ana Georgia este prezentată la nr. 304 G3 cu 78 de puncte, iar la nr. 1102 G4 cu 53 de puncte este prezentat candidatul Mirea D. Marian Hristo, pe considerentul că Mirea G. Ana Georgia a fost prezentată atât la nr. 304 G3 cu 78 de puncte, cât şi la nr. 1102 G4 cu 53 de puncte, lipsind candidatul Mirea D. Marian Hristo;
3. candidatul Muşat N. Liviu Cristian este prezentat la nr. 395 G3 cu 75 de puncte, iar la nr. 424 G4 cu 74 de puncte este prezentat candidatul Muşat V. Cristian Ionuţ, pe considerentul că Muşat V. Cristian Ionuţ a fost prezentat atât la nr. 395 G3 cu 75 de puncte, cât şi la nr. 424 G4 cu 74 de puncte, lipsind candidatul Muşat N. Liviu Cristian;
4. la asocierea Id-urilor de concurs s-a produs inversarea între candidatele Iordan G. Elena şi Iordan C. Elena, punctajul final obţinut fiind de 75 puncte, respectiv 82 puncte
5. în urma reevaluării lucrărilor, comisia hotărăşte respingerea restului de contestaţii la barem neexistând diferenţe între punctajele obţinute şi cele afişate"

Motivarea admiterii contestatiilor la nota, Bucuresti.
[ link extern ]

Ce este cu aceasta coincidenta de nume din care rezulta un candidat trecut cu doua punctaje?:-/

Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Am luat! felicitari tuturor care au trecut! ne vedem la urmatoarea etapa! spor!:thumbup:
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
hai sa pariem! unde se afiseaza urmatoarele? eu pariez pe Timisoara!:))
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
daaaa....#-o haideti cu bucurestiul!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Salut!
As dori si eu sintezele cu pricina: teea_eliade@yahoo.com. :D Eu fac parte din cei fara mijloace financiare de ale cumpara.:">
Indignarea referitoare la drepturile de autor nu e intemeiata. Exista posibilitatea copie pentru uz personal. Noi nu le comercializam, le citim si le stergem. :P