avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2047 soluții astăzi
Forum Activitate annac

Activitate annac

Discuție Ce amenda risc?
daca :">tai factura la data incasarii?!
Vreau sa trimit instintari cu sumele de plata, iar ziua cand incasez banii, tai factura curenta, iar la explicatii spun "servicii aferente lunii....";)

Multumesc:strong:
Răspuns la discuția Sã mai și râdem
Un om intra într-o banca si spune: “As vrea sa încep o mica afacere. Cum procedez?”. “Simplu”, spune directorul bancii. “Cumperi una mare si astepti”.:P

Intre 2 maturatori de strada: - Imi pareti cunoscut! - Si eu cred ca ne cunoastem! Dvs in ce banca ati lucrat? :dance3:

Anuntz de ultima ora! S-a confirmat iar existenta gripei aviare!! Daca nu va vaccinati cocoselul, fierbeti macar ouale! Atentie la pasarici!! Ardeti tot ce prindeti! :thumbup: :thumbup:

Ursul, lupul si măgarul la cârcima din pădure: - O sticlă de votca! ceru ursul. - O sticlă?! se mirară ceilalti doi. -Da, măi băieti! Am o treabă cu o ursoaică si vreau să fiu tare! - O sticlă de votcă! ceru si lupul. - O sticlă?! se mirară ceilalti doi. - Da, măi băieti! Am o treabă cu o lupoaică si vreau si eu să fiu tare! - O cinzeacă de votcă! ceru si măgarul. - Numai o cincizeacă?! se mirară ceilalti doi. - Măi baieti, eu sculă am, beau doar ca să-mi sclipeasca ochii... :giggle:
:vishenka:Gabriela Pintea a scris:

Eu am renuntat, dupa o vreme, s-o mai caut si m-am apucat sa raspund unor topicuri! Si-a aparut "invita la discutie"! :clapping:
Dar pe cine sa mai invit la ora aceasta? :blush2:

salutareeee!!
Răspuns la discuția Noile emote icons...
:whistle: ha, haaaa e de joaca p-aicea :bow:
:giggle::happy:
:confused::foottap:
:fight:asta e preferatul meu:tease::tease::weg::weg:

super :happy:
Răspuns la discuția Noile emote icons...
:happy:
Răspuns la discuția Noile emote icons...
multumim pentru emoticoane =D>
Răspuns la discuția Noile emote icons...
:fight::yeah::tease:
cool
Răspuns la discuția Noile emote icons...
adminule, ar trebui sa fie mult mai multe si mai haioase...
asa ca eu mai vreau si altele :hammer:
Răspuns la discuția Noile emote icons...
:hugall: daaaaa !!!!