Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Ce amenda risc?
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Ce amenda risc?

daca :">tai factura la data incasarii?!
Vreau sa trimit instintari cu sumele de plata, iar ziua cand incasez banii, tai factura curenta, iar la explicatii spun "servicii aferente lunii....";)

Multumesc:strong:
Pentru serviciile efectuate trebuie intocmita factura pana cel tarziu pe 15 ale lunii urmatoare.