avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 535 soluții astăzi
Forum Activitate Gomez14

Activitate Gomez14

Exista vreo prevedere legala sau regula, in urmatorul caz: daca am beneficiat de un loc la buget in timpul facultatii, mai pot sa beneficiez de unul la o alta facultate, precizez ca am fost pe locuri de romani, insa sunt de etnie rroma si nu am fost inscrisa pe locuri de rromi la facultate, ma intreb daca se poate sa ma inscriu la o alta facultate pe locuri de rromi si sa beneficiez de gratuitatea studiilor
Multumesc, anticipat!
Răspuns la discuția Datorie strainatate
Nici un raspuns, nimic? Nu ma ajuta nimeni ?
Buna ziua! Am muncit pentru o scurta perioada in Danemarca, perioada in care am facut un credit de 5000 de koroane ( 3000 lei ) si mi-am achizitionat un telefon pe abonament, in rate.Din cauza unor probleme am fost nevoit sa ma intorc in tara, fara a plati cele de mai sus. Acum eu ma intreb ce mi se poate intampla? MentioneZ ca am o masina pe numele meu iar apartamentul unde locuiesc am drept se uzifruct.pot fi executat silit?
Buna ziua! Am muncit pentru o scurta perioada in Danemarca, perioada in care am facut un credit de 5000 de koroane ( 3000 lei ) si mi-am achizitionat un telefon pe abonament, in rate.Din cauza unor probleme am fost nevoit sa ma intorc in tara, fara a plati cele de mai sus. Acum eu ma intreb ce mi se poate intampla? MentioneZ ca am o masina pe numele meu iar apartamentul unde locuiesc am drept se uzifruct.pot fi executat silit?