Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Datorie strainatate
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Datorie strainatate

Buna ziua! Am muncit pentru o scurta perioada in Danemarca, perioada in care am facut un credit de 5000 de koroane ( 3000 lei ) si mi-am achizitionat un telefon pe abonament, in rate.Din cauza unor probleme am fost nevoit sa ma intorc in tara, fara a plati cele de mai sus. Acum eu ma intreb ce mi se poate intampla? MentioneZ ca am o masina pe numele meu iar apartamentul unde locuiesc am drept se uzifruct.pot fi executat silit?
Nici un raspuns, nimic? Nu ma ajuta nimeni ?
Ai rezolvat ceva am aceeasi problema