avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1144 soluții astăzi
Forum Activitate Nicu17

Activitate Nicu17

Bună ziua am și eu o întrebare va rog am rămas fără permis din cauza stări de ebrietate în fine am primit 1an și 6 luni cu suspendare iar avocatul pe care îl am spune ca vom face recurs întrebarea este dacă voi face recurs pot primi pedeapsa cu executare se poate asa ceva el tot se bate cu pumni în piept ca nu are cum asa ceva sa fie mai rău decât rău
Răspuns la discuția Codul rutier
Va mulțumesc mult pentru raspuns vreau sa va mai intreb sigur va fii pe o perioada de 90 de zile Domnu Ioan Ciobanu sau va trebui sa astept răspunsul instanței pentru ca acel polițist nu mia dat absolut nici un verdict pe cat timp mi se va suspenda permisul de asta sunt foarte nedumerit si ce amenda voi avea penală la ce suma va fii ,si as mai dori sa va intreb cum sa procedez sa aflu sigur pe ce perioada va fii suspendat permisul va rog frumos ce mati sfătui
Discuție Codul rutier
As dori sa va intreb si eu va rog frumos mi sa suspendat si mie permisul ,din cauza la o alcoolemie de 1,30 si nu stiu pe cat timp mi se va suspenda si chiar as dori sa stiu si eu va rog ce consecințe voi primi ca nu mi sa zis absolut nimic