avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1070 soluții astăzi
Forum Activitate Becul

Activitate Becul

Răspuns la discuția Drepturi sot dupa casatorie
Ok.va mulțumesc frumos

Elena Andreea a scris:

Bună ziua,
Soțul dumneavoastră nu are niciun drept asupra copiilor dumneavoastră rezultați din mariajul anterior.


Buna ziua,
Daca poate cineva sa ma ajute: eu m-am casatorit recent si as vrea sa stiu daca sotul meu a dobândit drepturi asupra copiilor mei, care nu sunt ai lui și nici nu este trecut in certificatul lor de nastere și, de asemenea, nici eu nu mi-am schimbat numele de fata.

Mulțumesc!
Va mulțumesc foarte frumos
Buna ziua persoana vatamata a zis ca isi retrage plangerea si nu are nici o pretentie! Noi am vrut sa mergem sa le dam inapoi bani ,dar persoana vatamata a fost sunata de politie ca sa nu ieie bani inapoi de la noi decat cand vom fi chemati la politie
Buna ziua sunt recidivist pentru furt calificat ,am eliberat acum 1an si 3 luni am iesit la terment,într-o seara am fost cu ceva preteni am amestecat bauturile eram in coma alcolica nu stiam de mine si am comis un furt ce pot face sau ce se poate intampla va rog din suflet sa ma ajutati
Asta as vrea sa stiu si eu daca se dau si de cand?
Ma ajuta cineva daca va rog? Stie cineva daca se mai dau alea 6 zile recursul compensatoriu? Acum in 2020? Daca stie cineva sa ma ajute va rog
Se mai dau cele 6 zile prin aprograre?
Răspuns la discuția Tardiv
Buna ziua ma poate ajuta cineva?Barbatul meu e inchis deja de 5 luni pentru furt calificat judecat in lipsa pentru un prejudiciu de 400 de lei a primit 1 an si 8 luni acum in iunie 17 are redeschiderea dosarului in lipsa are ceva sanse ca sa iasă din penitenciar? Nr dosar 2319_197_2020
Răspuns la discuția Dupa 15 mai ai voie?
Multumesc