avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 786 soluții astăzi
Forum Activitate madaM

Activitate madaM

Răspuns la discuția Admitere INM 2013
buna! eu nu am nici cea mai vaga idee cu ce sa incep. #-o Cred ca penal si procedura penala. Dar cred ca o sa fac o pauza de 2-3 saptamani. Succes tuturor!
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Buna! Ma bag si eu in cursa asta nebuna. Eu am dat si anul acesta si dupa o mare dezamagire m-am hotarat sa ma apuc mai devreme. Vreau sa incep cu data de 12 septembrie cu dreptul civil, dupa ce mai cumpar ceva carticele X-(.
Avem la dispozitie un an asa ca spor la invatat.....:luck:
a si b
cred #-o
Incerc si eu sa ma alatur celor care vor sa sustina examenul din ianuarie2011. Nu stiu cate sanse am, avand in vedere punctajul din august 2010 X-( dar nu ma dau batuta asa usor. :"> Sper sa am mai mult timp pentru invatat.si sa imi intre ceva in cap :hammer:
Spor la invatat si sa auzim numai de bine :thumbup:
Răspuns la discuția admitere inm 2010
Eu spun BAFTA celor 72 care au ramas in concurs =D> si sa ne rugam pentru o minune: organizarea unui nou examen.
:worthy:
Răspuns la discuția Admitere INM 2011
Incep prin a va ura MULTA BAFTA
Am incercat si eu anul acesta la INM dar nu am avut inca curajul sa ma uit pe barem sa vad cate puncte am facut.:((
Am vrut sa vad mai mult cum e cand stai acolo cu 100 de grile in fata 4 ore.
Am terminat facultatea in 2005, nu fac nimic legat de drept, naveta zilnica de 180 de km si un copil de 3 ani si 6 luni, dar nu cred ca este imposibil. Am invatat aproximativ 2 luni dar nu cred ca este suficient. X-(
Imi fac curaj sa vad cate puncte am si daca nu am trecut #-o ne vedem pe forum sa invatam inpreuna.;)
Răspuns la discuția admitere inm 2010
Si eu am terminat la Spiru Haret la FR si am fost admisa. Am auzit ca ar fi probleme cu licenta dar nu am inteles de ce, nu prea am urmarit subiectul.
In fine, imi pare rau C.Stef:(
Răspuns la discuția admitere inm 2010
Va doresc multa BAFTA :D
V-am urmarit discutiile si sper sa va numarati printre cei 200.=D>
Răspuns la discuția admitere inm 2010
Salut! In primul rand am sa va spun bafta la invatat. Am incercat sa citesc cele 111 pagini dar inca nu am reusit. Am dat peste acest forum acum 2 zile. Incerc si eu de ceva ani sa dau examenul la INM dar tot timpul a aparut cate ceva. #-o Am 31 de ani, o fetita de aproape 3 ani si sunt din Mangalia. In fiecare an am incercat sa parcurg materia dar la examen nu am ajuns niciodata. Sper ca anul acesta sa reuses sa il dau.:worthy: Eu abia acum ma apuc de invatat.=D>
Cu copil si serviciu e greu dar cred ca se poate asa ca nu disper (inca) :D
Sper sa avem ocazia sa ne vedem cu toti la examen, sa ne cunoastem si personal. Daca ajungeti in vara la mare va astept si pe la Mangalia.
Bafta!
Răspuns la discuția Grup de studiu pentru INM 2010
Buna! In primul rand vreau sa va urez bafta la invatat. :D Si eu am mare nevoie. #-o Eu ma chinui de ceva ani sa dau examenul si tot timpul apare cate ceva. Dupa ce carti invatati?