avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 703 soluții astăzi
Forum Activitate Cornel2020

Activitate Cornel2020

Salut tuturor am si eu o problema pe 17 noiembrie 2019 am facut accident , nu am acordat prioritate de dreapta dar el a intrat în mine a avut viteza nu a avut nimeni nimic dar la fata locului a spus că îl doare umărul a venit ambulanță politia ne-a dus la spital , si la secție, eu nu aveam nici asigurare si itp expirat mi-a loat permisul pe 2 lunii dar cand am fost sa îl ridic cu dovada mi-a spus că nu pot ca e dosar penal etc si pe fie care luna sa prelungesc dovada pe 30 de zile intrebarea este eu de atunci nu am primit nimic telefon , sau ceva la domiciliu de la poliție, ce e de facut am nevoie de permis pentru ca nu pot munci fără el
Răspuns la discuția Cercetare dosar
In acelasi situație sunt și eu 17 noiembrie 2019 am facut accident eu am.fost de vina nu am.acordat prioritate dar el a intrat în mine pentru ca avea viteza , si a spus că îl doare umărul am fost la.spital , după la.sectie si am dosar penal si de atunci nu mai știu nimic, pe fie care luna trebuie să renoiesc dovada sa circul 30 de zile ( in timpul accidentului nu am avut nici asigurare si tip expirat ... tu cum ai rezolvat pana la urma?