avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 724 soluții astăzi
Forum Activitate Fely Cya

Activitate Fely Cya

Cum sa procedez în cazul unei lucrari dentare de care nu sunt mulțumită pt ca i mi întra mâncare. lichide și pe dedesubt și pe deasupra. ma strânge efectiv probabil scheletul metalic a fost prea strâns și turnând și portelanul strânge mai tare ma dor dinții pe dedesup ma doare capul fac tensiune f mare și în plus d na doctor stomatolog nu mi a dat chitanță pe 92 milioane lucrarea de sus plătiți pe 17 noiembrie invocând ca a depășit plafonul pe noiembrie. Acum în decembrie când i am cerut iar chitanță vroia sa mi dea doar pe 50 milioane zicând ceva de casa de sănătate i a dat doar 20 mi-l. Dar ce treaba am eu cu casa de sănătate diferența io da ei nu mie.Problema e ca azi am fost sa fac proba la scheletul metalic pt partea de jos și nu întra deloc. Iar mi a luat amprenta. Nu mai zic ca n are nici o treaba cu scosul nervilor la dinții buni. La un dinte de jos mi a ieșit cu acele alea prin gingie de am fost umflata și inflamata 5 zile și nu puteam manca nimic și m a trimis la alta colega de a iei sa mi repare ce a stricat și mai vroia și bani... Doamne în ce lume trăim? Pe mana cui am nimerit o fi stomatolog ca zicea ca 30 de ani a fost tehnician dentar și de toți are 50.Va rog cum sa procedez? Ajutați ma cumva
Va rog sa ma ajutați sa mi spuneți cum se numește arhiva fostei fabrici țesătură din iasi.De la Iași anul trecut ne au comunicat ca ar fi la Inav București și am trimis acolo acte pt grupa de 11 luni dar nu am primit nimic iar la nr de contact nu răspunde nimeni... Niciodata