Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Va rog sa ma ajutați sa mi spuneți cum se numește ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Va rog sa ma ajutați sa mi spuneți cum se numește arhiva fostei ...

Va rog sa ma ajutați sa mi spuneți cum se numește arhiva fostei fabrici țesătură din iasi.De la Iași anul trecut ne au comunicat ca ar fi la Inav București și am trimis acolo acte pt grupa de 11 luni dar nu am primit nimic iar la nr de contact nu răspunde nimeni... Niciodata
Vorbiti despre ”Întreprinderea de Stat Ţesătura Iaşi” până în anul 1990, când societatea s-a constituit, conform prevederilor legale în vigoare, ca societate pe acţiuni sub numele S.C. IASITEX S.A. .. potrivit ONRC :
IASITEX SA - funcţiune
J40/5956/2020
ROONRC.J40/5956/2020
CUI 1957058
sediu : Bucureşti Sectorul 1, B-dul FICUSULUI, Nr. 44, corp A, camera 17, Etaj 2
~ Conținut șters la cerere ~
Vă rog frumos să-mi spuneți unde se află arhiva TMUCB judetul Iași
Vă rog să-mi spuneți unde se află arhiva TMUCB judetul Iași