avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1756 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Va rog sa ma ajutați sa mi spuneți cum se numește ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Va rog sa ma ajutați sa mi spuneți cum se numește arhiva fostei ...

Va rog sa ma ajutați sa mi spuneți cum se numește arhiva fostei fabrici țesătură din iasi.De la Iași anul trecut ne au comunicat ca ar fi la Inav București și am trimis acolo acte pt grupa de 11 luni dar nu am primit nimic iar la nr de contact nu răspunde nimeni... Niciodata
Cel mai recent răspuns: Lopatnicu Viorica , utilizator 12:13, 25 Februarie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Vorbiti despre ”Întreprinderea de Stat Ţesătura Iaşi” până în anul 1990, când societatea s-a constituit, conform prevederilor legale în vigoare, ca societate pe acţiuni sub numele S.C. IASITEX S.A. .. potrivit ONRC :
IASITEX SA - funcţiune
J40/5956/2020
ROONRC.J40/5956/2020
CUI 1957058
sediu : Bucureşti Sectorul 1, B-dul FICUSULUI, Nr. 44, corp A, camera 17, Etaj 2
~ Conținut șters la cerere ~
Vă rog frumos să-mi spuneți unde se află arhiva TMUCB judetul Iași
Vă rog frumos să-mi spuneți unde se află arhiva TMUCB judetul Iași
Vă rog să-mi spuneți unde se află arhiva TMUCB judetul Iași

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua. vă rog să mă ajutați să aflu unde să găsesc ... Georgeta Moraru Georgeta Moraru Bună ziua. Vă rog să mă ajutați să aflu unde să găsesc arhiva fostei fabrici fulger Bragadiru. Am nevoie de o adeverință de grupă. Vă mulțumesc ... (vezi toată discuția)
Arhiva carti de munca laslofelicia laslofelicia Buna ziua! Va rog frumos sa-mi spuneti unde pot gasi arhiva cartilor de munca de la Electronica SA Bucuresti. (vezi toată discuția)
Buna ziua, ma numesc groza felician si doresc sa stiu unde pot ... groza felician groza felician Buna ziua, Ma numesc Groza Felician si doresc sa stiu unde pot gasi arhivele Electrotimis S.A. pentru eliberarea unei adeverinte de vechime a muncii (vezi toată discuția)