avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 885 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua. Vă rog să mă ajutați să aflu unde să ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua. Vă rog să mă ajutați să aflu unde să găsesc ...

Bună ziua. Vă rog să mă ajutați să aflu unde să găsesc arhiva fostei fabrici fulger Bragadiru. Am nevoie de o adeverință de grupă. Vă mulțumesc .

Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:56, 20 Iulie 2023
Luati legatura cu:
S.C. MOORE STEPHENS (R.V.A.) S.A.
Calitate: administrator judiciar
Sediu: BUCUREŞTI SECTORUL 1, Str. MIRCEA VODĂ, Nr. 35, Bloc M27, Etaj 2

S.C. VALOR S.A.
Calitate: administrator judiciar
Sediu: BUCUREŞTI SECTORUL 1, Str. ION CÂMPINEANU, Nr. 31, Bloc 4, Scara 2, Ap. 20

pentru a afla unde este arhiva.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua. imi cer scuze daca poate cineva sa ma ajute . vreau ... Achour Achour Buna ziua. Imi cer scuze daca poate cineva sa ma ajute . Vreau sa știu cum as putea găsii arhivele de la tc Carpați București și tcmric Arad. Am nevoie de ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! as dori sa aflu unde s-a mutat sediul firmei ”s.c. ... BEIA CONSTANTIN BEIA CONSTANTIN Buna ziua! As dori sa aflu unde s-a mutat sediul firmei ”S.C. GSMC VULCAN SA CRAIOVA „/ ” VULCAN BUCURESTI„ sau cum se numeste ,cum pot lua legatura ... (vezi toată discuția)
Bună ziua, unde aș putea găsi arhiva fostei fabrici de textile ... Gabriela Levențu Gabriela Levențu Bună ziua, unde aș putea găsi arhiva fostei fabrici de textile DACIA? Am nevoie de adeverință pentru dosarul de pensionare. (vezi toată discuția)