Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua. Vă rog să mă ajutați să aflu unde să ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua. Vă rog să mă ajutați să aflu unde să găsesc ...

Bună ziua. Vă rog să mă ajutați să aflu unde să găsesc arhiva fostei fabrici fulger Bragadiru. Am nevoie de o adeverință de grupă. Vă mulțumesc .

Luati legatura cu:
S.C. MOORE STEPHENS (R.V.A.) S.A.
Calitate: administrator judiciar
Sediu: BUCUREŞTI SECTORUL 1, Str. MIRCEA VODĂ, Nr. 35, Bloc M27, Etaj 2

S.C. VALOR S.A.
Calitate: administrator judiciar
Sediu: BUCUREŞTI SECTORUL 1, Str. ION CÂMPINEANU, Nr. 31, Bloc 4, Scara 2, Ap. 20

pentru a afla unde este arhiva.