avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1048 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, unde aș putea găsi arhiva fostei fabrici ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, unde aș putea găsi arhiva fostei fabrici de textile ...

Bună ziua, unde aș putea găsi arhiva fostei fabrici de textile DACIA? Am nevoie de adeverință pentru dosarul de pensionare.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:45, 18 Noiembrie 2022
Buna seara, Incercati la Arhivele Naţionale ale României sau la Arhivele Municipiului Bucureşti.
Mulțumesc.
Mulțumesc.
Textila Dacia SA este denumirea anterioară a actualei Vic City SR - societate in faliment, sub incidenţa Legii nr. 85/2014.

Incercati sa luati legatura cu :
CITR FILIALA BUCUREŞTI SPRL
Sediu: Bucureşti Sectorul 2, Str. GARA HERĂSTRĂU, Nr. 4, CLĂDIREA A, Etaj 3
Calitate: lichidator judiciar

sau

RESOLUTE LAR ROMANIA SA
Calitate: administrator special
Sediu: Bucureşti Sectorul 2, Strada NICOLAE FILIPESCU, Nr. 39-41, BIROUL NR.1, Etaj 7

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua . am o intrebare va rog frumos. stie cineva unde gasesc ... Vasile Daniel Vasile Daniel Bună ziua . Am o intrebare va rog frumos. Stie cineva unde gasesc arhiva de la Fabrica de textile Dacia de pe Bucureștii Noi? Mulțumesc frumos. (vezi toată discuția)
Arhive carti de munca iulya_muzzy iulya_muzzy Buna. Am nevoie de o informatie. Unde as putea gasi arhiva cartilor de munca a unei societati care s-a desfiintat de cativa ani? Ma intereseaza incadrarea ... (vezi toată discuția)
Bună ziua. ma ajută și pe mine cineva pentru a găsi adresa ... Gheorghe Istrate Gheorghe Istrate Bună ziua. Ma ajută și pe mine cineva pentru a găsi adresa arhivei Timpuri Noi ? Mulțumesc. (vezi toată discuția)