Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, unde aș putea găsi arhiva fostei fabrici ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, unde aș putea găsi arhiva fostei fabrici de textile ...

Bună ziua, unde aș putea găsi arhiva fostei fabrici de textile DACIA? Am nevoie de adeverință pentru dosarul de pensionare.
Buna seara, Incercati la Arhivele Naţionale ale României sau la Arhivele Municipiului Bucureşti.
Mulțumesc.
Textila Dacia SA este denumirea anterioară a actualei Vic City SR - societate in faliment, sub incidenţa Legii nr. 85/2014.

Incercati sa luati legatura cu :
CITR FILIALA BUCUREŞTI SPRL
Sediu: Bucureşti Sectorul 2, Str. GARA HERĂSTRĂU, Nr. 4, CLĂDIREA A, Etaj 3
Calitate: lichidator judiciar

sau

RESOLUTE LAR ROMANIA SA
Calitate: administrator special
Sediu: Bucureşti Sectorul 2, Strada NICOLAE FILIPESCU, Nr. 39-41, BIROUL NR.1, Etaj 7