Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Va rog sa mi spuneți unde pot găsi ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Va rog sa mi spuneți unde pot găsi arhiva societății ...

Bună ziua!
Va rog sa mi spuneți unde pot găsi arhiva societății SC Staff Collection Srl..
Societatea a dat faliment în 2017 și am nevoie de o adeverință care sa mi certifice vechimea în munca la aceasta societate.
Despre ce perioada este vorba?
Perioada este 2007-2017
pentru perioada 2007 -01.01.2011, va puteti adrsa direct ITM-ului ..iar dupa 01.01.2011 , puteti sa va adresati lichidatorului judiciar.
Lichidatorul este Casa de insolventa Transilvania?
EUROSMART FILIALA PRAHOVA SPRL (FOSTA CITR FILIALA PRAHOVA SPRL)
Calitate: lichidator judiciar
Sediu: Bucureşti Sectorul 1, Strada MR. GHEORGHE ŞONŢU, Nr. 6, Etaj parter
Sediu: Sat Filipeştii de Pădure, Comuna Filipeştii de Pădure, Str. GĂRII, Nr. 711, Etaj P, Judet Prahova