avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2032 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Va rog sa mi spuneți unde pot găsi ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Va rog sa mi spuneți unde pot găsi arhiva societății ...

Bună ziua!
Va rog sa mi spuneți unde pot găsi arhiva societății SC Staff Collection Srl..
Societatea a dat faliment în 2017 și am nevoie de o adeverință care sa mi certifice vechimea în munca la aceasta societate.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:39, 27 Noiembrie 2023
Despre ce perioada este vorba?
Perioada este 2007-2017
pentru perioada 2007 -01.01.2011, va puteti adrsa direct ITM-ului ..iar dupa 01.01.2011 , puteti sa va adresati lichidatorului judiciar.
Lichidatorul este Casa de insolventa Transilvania?
EUROSMART FILIALA PRAHOVA SPRL (FOSTA CITR FILIALA PRAHOVA SPRL)
Calitate: lichidator judiciar
Sediu: Bucureşti Sectorul 1, Strada MR. GHEORGHE ŞONŢU, Nr. 6, Etaj parter
Sediu: Sat Filipeştii de Pădure, Comuna Filipeştii de Pădure, Str. GĂRII, Nr. 711, Etaj P, Judet Prahova

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua. ma ajută și pe mine cineva pentru a găsi adresa ... Gheorghe Istrate Gheorghe Istrate Bună ziua. Ma ajută și pe mine cineva pentru a găsi adresa arhivei Timpuri Noi ? Mulțumesc. (vezi toată discuția)
Bună ziua, unde aș putea găsi arhiva fostei fabrici de textile ... Gabriela Levențu Gabriela Levențu Bună ziua, unde aș putea găsi arhiva fostei fabrici de textile DACIA? Am nevoie de adeverință pentru dosarul de pensionare. (vezi toată discuția)
Arhive carti de munca iulya_muzzy iulya_muzzy Buna. Am nevoie de o informatie. Unde as putea gasi arhiva cartilor de munca a unei societati care s-a desfiintat de cativa ani? Ma intereseaza incadrarea ... (vezi toată discuția)