avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 743 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua. Ma ajută și pe mine cineva pentru a ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua. Ma ajută și pe mine cineva pentru a găsi adresa ...

Bună ziua. Ma ajută și pe mine cineva pentru a găsi adresa arhivei Timpuri Noi ?
Mulțumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:32, 25 Ianuarie 2021
Luati legatura cu :
CITR FILIALA BUCUREŞTI SPRL (FOSTA CASA DE INSOLVENŢĂ TRANSILVANIA FILIALA BUCUREŞTI SPRL)
Calitate: lichidator judiciar
Sediu: Bucureşti Sectorul 2, Str. GARA HERĂSTRĂU, Nr. 4, CLĂDIREA A, Etaj 3

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhiva carti de munca timpuri noi VLPCG VLPCG Buna ziua, stie cineva unde se afla arhiva cartilor de munca pentru Uzina Timpuri Noi, va rog ? (vezi toată discuția)
Bună ziua! va rog sa mi spuneți unde pot găsi arhiva societății ... iulianamohora iulianamohora Bună ziua! Va rog sa mi spuneți unde pot găsi arhiva societății SC Staff Collection Srl.. Societatea a dat faliment în 2017 și am nevoie de o ... (vezi toată discuția)
Bună ziua . am o intrebare va rog frumos. stie cineva unde gasesc ... Vasile Daniel Vasile Daniel Bună ziua . Am o intrebare va rog frumos. Stie cineva unde gasesc arhiva de la Fabrica de textile Dacia de pe Bucureștii Noi? Mulțumesc frumos. (vezi toată discuția)