Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua. Ma ajută și pe mine cineva pentru a ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua. Ma ajută și pe mine cineva pentru a găsi adresa ...

Bună ziua. Ma ajută și pe mine cineva pentru a găsi adresa arhivei Timpuri Noi ?
Mulțumesc.
Luati legatura cu :
CITR FILIALA BUCUREŞTI SPRL (FOSTA CASA DE INSOLVENŢĂ TRANSILVANIA FILIALA BUCUREŞTI SPRL)
Calitate: lichidator judiciar
Sediu: Bucureşti Sectorul 2, Str. GARA HERĂSTRĂU, Nr. 4, CLĂDIREA A, Etaj 3