avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 789 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Imi cer scuze daca poate cineva sa ma ajute ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Imi cer scuze daca poate cineva sa ma ajute . Vreau ...

Buna ziua. Imi cer scuze daca poate cineva sa ma ajute . Vreau sa știu cum as putea găsii arhivele de la tc Carpați București și tcmric Arad. Am nevoie de Adeverințe pentru a-mi aduna anii munciți . Am nevoie sa imi reconstitui cartea de munca pe care am pierdută într-un incediu. Nu am reușit sa Adin decât 4 ani din vechime de 39 de ani. Am vârsta de pensionare și nu am nici un venit, va rog frumos daca puteți sa ma ajutați cu vreo informație unde as putea găsi firmele sau arhivele acestora. Va multumesc din suflet.
Ultima modificare: Joi, 20 Mai 2021
Achour, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:23, 20 Mai 2021
TCMRIC Arad - intrebati la
Serviciul Judeţean Arad a Arhivelor Nationale
Adresa: Str. Ceaikovski nr. 2-6, Arad, judeţul Arad, cod 310052
Telefon: 0257/233818
Fax: 0257/233818
E-mail: arad@arhivelenationale.ro
Si legat de TC Carpati... poate va ajuta informatiile din link-ul de mai jos
[ link extern ] /
TC Carpati este radiata de la ONRC.

Luati legatura cu VALOR SPRL
Calitate: lichidator judiciar
Sediu: Bucureşti Sectorul 1, Str. ION CÂMPINEANU, Nr. 31, Bloc 4, Scara 2, Etaj 1, Ap. 20
TC Carpati este radiata de la ONRC.

Luati legatura cu VALOR SPRL
Calitate: lichidator judiciar
Sediu: Bucureşti Sectorul 1, Str. ION CÂMPINEANU, Nr. 31, Bloc 4, Scara 2, Etaj 1, Ap. 20

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhiva Marian Petrache Marian Petrache Unde pot găsi arhiva SC Trustul Construcții Carpați SA (vezi toată discuția)
Vechime in munca stefan.ursache stefan.ursache Tatal meu a ajuns la varsta pensionarii ,si a lucrat inainte de 1989 la Trustul de Constructii Carpati din Bucuresti si la Cooperativa Constructorul din ... (vezi toată discuția)
Ce trebuie sa fac pentru a se ține cont in calculul pensiei de grupa a doua de munca Sabsuana Sabsuana Deși am adeverință pentru grupa a doua de munca de 8 ani și 4 luni pentru că am lucrat ca laborant încercări materiale de construcții în șantier ... (vezi toată discuția)