avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 780 soluții astăzi
Forum Activitate Pavel Pantea

Activitate Pavel Pantea

Articolul apare în continuare pe google. Va rog sa-mi răspundeți scris pe mail la notificarea trimisa pentru ca sunt nevoit sa o actionez in judecata pe utilizatoarea care a postat articolul nereal si denigrator la adresa mea.
Va multumesc !
Daca eu spun ca stiu ca Manuela Răsina a facut si a dres.... nu v-ar deranja ? V-am trimis și notificare si mesaj atat dvs cat si lui Alin Popa. Ce trebuie sa mai fac ? Doar sa va dau în judecata.

Manuela Rășină a scris:

Bună ziua,

Nu vă înțeleg supărarea. Un link la topicul unde ați văzut date personale ar fi de folos.
Mulțumesc.

Buna ziua ! V-am NOTIFICAT sa stergeti de pe forum și de pe google nunele meu folosit de o persoane într-o postare mincinoasa cu încălcarea regulamentului.

Pavel Pantea a scris:

Buna ziua !
De ce permiteti sa se folosească nume si date ale unei persoane daca regulamentul nu permite asta ? (art.2-2.1)
De ce nu l-ati sters imediat, mai ales ca are în continut informații nereale în scop de denigrare ?

Buna ziua ! Doar uzufructuarul poate încheia contracte de locațiune (comodat, închiriere, arenda) conform art 715 cod civil.
Buna ziua !
De ce permiteti sa se folosească nume si date ale unei persoane daca regulamentul nu permite asta ? (art.2-2.1)
De ce nu l-ati sters imediat, mai ales ca are în continut informații nereale în scop de denigrare ?