Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Buna ziua ! De ce permiteti sa se folosească nume si ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Buna ziua ! De ce permiteti sa se folosească nume si date ale ...

Buna ziua !
De ce permiteti sa se folosească nume si date ale unei persoane daca regulamentul nu permite asta ? (art.2-2.1)
De ce nu l-ati sters imediat, mai ales ca are în continut informații nereale în scop de denigrare ?
Pavel Pantea, utilizator
Bună ziua,

Nu vă înțeleg supărarea. Un link la topicul unde ați văzut date personale ar fi de folos.
Mulțumesc.
Buna ziua ! V-am NOTIFICAT sa stergeti de pe forum și de pe google nunele meu folosit de o persoane într-o postare mincinoasa cu încălcarea regulamentului.

Pavel Pantea a scris:

Buna ziua !
De ce permiteti sa se folosească nume si date ale unei persoane daca regulamentul nu permite asta ? (art.2-2.1)
De ce nu l-ati sters imediat, mai ales ca are în continut informații nereale în scop de denigrare ?

Daca eu spun ca stiu ca Manuela Răsina a facut si a dres.... nu v-ar deranja ? V-am trimis și notificare si mesaj atat dvs cat si lui Alin Popa. Ce trebuie sa mai fac ? Doar sa va dau în judecata.

Manuela Rășină a scris:

Bună ziua,

Nu vă înțeleg supărarea. Un link la topicul unde ați văzut date personale ar fi de folos.
Mulțumesc.

Era bine să fi raportat topicul respectiv sau să puneți link la el, cum v-am spus încă din 19 mai. În lipsa informațiilor concrete nu aveam de unde să știm la ce vă referiți - doar din mesajul privat de ieri, în care ați precizat că este vorba despre dvs. am înțeles despre ce vorba și am reușit să îl găsesc.

Acum problema e rezolvată.
Articolul apare în continuare pe google. Va rog sa-mi răspundeți scris pe mail la notificarea trimisa pentru ca sunt nevoit sa o actionez in judecata pe utilizatoarea care a postat articolul nereal si denigrator la adresa mea.
Va multumesc !