Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Buna ziua ! De ce permiteti sa se folosească nume si ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Buna ziua ! De ce permiteti sa se folosească nume si date ale ...

Buna ziua !
De ce permiteti sa se folosească nume si date ale unei persoane daca regulamentul nu permite asta ? (art.2-2.1)
De ce nu l-ati sters imediat, mai ales ca are în continut informații nereale în scop de denigrare ?
Pavel Pantea, utilizator
Apare pentru că a fost indexat. Noi nu putem elimina rezultatele returnate de Google, trebuie să urmați pașii de aici:
[ link extern ]

Citiți acest articol, vă este de folos:
[ link extern ]