avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 780 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Buna ziua ! De ce permiteti sa se folosească nume si ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Buna ziua ! De ce permiteti sa se folosească nume si date ale ...

Buna ziua !
De ce permiteti sa se folosească nume si date ale unei persoane daca regulamentul nu permite asta ? (art.2-2.1)
De ce nu l-ati sters imediat, mai ales ca are în continut informații nereale în scop de denigrare ?
Ultima modificare: Miercuri, 18 Mai 2022
Pavel Pantea, utilizator
Cel mai recent răspuns: Manuela Rășină , administrator 08:20, 11 Iunie 2022
Apare pentru că a fost indexat. Noi nu putem elimina rezultatele returnate de Google, trebuie să urmați pașii de aici:
[ link extern ]

Citiți acest articol, vă este de folos:
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum/pot sterge propriul mesaj postat in forum g.draghici44 g.draghici44 cum sterg un mesaj sau intrebare postata de mine de pe forum (vezi toată discuția)
Unde putem face o petitie impotriva unui moderator respectiv latka... Nivea Nivea Unde putem face o petitie unde sa semneze utilizatorii impotriva unui moderator respectiv LATKA care ne sterge raspunsurile si modereaza dupa cum ii ... (vezi toată discuția)
Santaj informatic/date furate/imi cere bani DoruD DoruD Buna ziua Am primit un mail (in folderul Spam) de la un individ care sustine ca a instalat un malware pe un site pentru adulti , ca eu am accesat situl si el ... (vezi toată discuția)