avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 748 soluții astăzi
Forum Activitate Patricia1515

Activitate Patricia1515


Poti te rog sa imi lasi un mesaj pe adresa de gmail?


Patricia1515 a scris:

Buna seara, oare mai aveti si alte informatii? Sunt in aceeasi situatie. Va pot lasa adresa mea de gmail ca sa luam contact. onigap15@gmail.com

Dolcelina a scris:

Buna, ai reusit ? Sper ca da ,ma regasesc in situatie si mi-ar prinde bine un sfat.Multumesc



Buna seara.
Am nevoie de informatii privind casatoria legala si procedura, nu este vorba de divort aici...multumesc!

SCA IONESCU & NOVAC a scris:

Cred ca în România, ca atunci va va fi dvs mai ușor sa divorțați.


Salut. Imi poti lasa te rog un mesaj pe adresa de gmail? onigap15@gmail.com


Patricia1515 a scris:

Buna seara, oare mai aveti si alte informatii? Sunt in aceeasi situatie. Va pot lasa adresa mea de gmail ca sa luam contact. onigap15@gmail.com

Dolcelina a scris:

Buna, ai reusit ? Sper ca da ,ma regasesc in situatie si mi-ar prinde bine un sfat.Multumesc



Buna seara, as vrea sa ma casatoresc legal cu iubitul meu de nationalitate algeriana. Imi poate spune cineva va rog unde este mai usor sa ne casatorim legal..in romania sau in algeria? Si de ce acte am avea nevoie. Va multumesc! O sa las si o adresa de gmail in caz ca vede cineva mesajul meu si ma poate ajuta fiind in situatia mea. onigap15@gmail.com
Buna seara, oare mai aveti si alte informatii? Sunt in aceeasi situatie. Va pot lasa adresa mea de gmail ca sa luam contact. onigap15@gmail.com

Dolcelina a scris:

Buna, ai reusit ? Sper ca da ,ma regasesc in situatie si mi-ar prinde bine un sfat.Multumesc