Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna seara, as vrea sa ma casatoresc legal cu iubitul ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna seara, as vrea sa ma casatoresc legal cu iubitul meu de ...

Buna seara, as vrea sa ma casatoresc legal cu iubitul meu de nationalitate algeriana. Imi poate spune cineva va rog unde este mai usor sa ne casatorim legal..in romania sau in algeria? Si de ce acte am avea nevoie. Va multumesc! O sa las si o adresa de gmail in caz ca vede cineva mesajul meu si ma poate ajuta fiind in situatia mea. onigap15@gmail.com
Cred ca în România, ca atunci va va fi dvs mai ușor sa divorțați.
Buna seara.
Am nevoie de informatii privind casatoria legala si procedura, nu este vorba de divort aici...multumesc!

SCA IONESCU & NOVAC a scris:

Cred ca în România, ca atunci va va fi dvs mai ușor sa divorțați.