avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 910 soluții astăzi
Forum Activitate Dodo12345678

Activitate Dodo12345678

Sa suspendat pentru ca nu am făcut cerere pentru judecare în lipsa și nu am trecut pârâta dar nu știu cine este pârâta mie miau pus sechestru diicot într-un dosar probabil la pârâta trebuie diicotul
Pe cine trebuie sa trec la pârâta pe cei care au venit și miau pus sechestru (diicotu) sau anaful
Va multumesc

Madalina Pascu a scris:

Buna ziua, aveti nevoie de un avocat care sa va studieze dosarul. Din cate se intelege, cererea dvs. de sechestru nu s-a judecat. Dar trebuie analizate motivele, interesul dvs. in formularea cailor de atac si ce posibilitati aveti in continuare.

Mia pus dicot secrestu pe o mașină într-un dosar
Pentru ridicarea sechestrului pe cine trebuie sa trec în judecata ca pârâta Anafu sau diicotu miau suspendat procesul ca nu am trecut parata
Poate sa îmi zică cineva ce se întâmplă cu procesul este suspendat sau ce sa fac

Dispune suspendarea judecăţii cauzei având ca obiect "ridicare sechestru asigurător", privind pe reclamantul Durla Ion. Cu drept de recurs şi drept de a formula cerere de repunere pe rol a cauzei pe toată durata suspendării. Pronunţată azi, 19.12.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Dispune suspendarea judecăţii cauzei având ca obiect "ridicare sechestru asigurător", privind pe reclamantul Durla Ion. Cu drept de recurs şi drept de a formula cerere de repunere pe rol a cauzei pe toată durata suspendării. Pronunţată azi, 19.12.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Ce se întâmplă ce trebuie sa fac nu miau ridicat sechestrul trebuie făcut recurs nu înțeleg de ce miam plătit toate datoriile și am prezentat chitante