Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Poate sa îmi zică cineva ce se întâmplă cu ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Poate sa îmi zică cineva ce se întâmplă cu procesul este ...

Poate sa îmi zică cineva ce se întâmplă cu procesul este suspendat sau ce sa fac

Dispune suspendarea judecăţii cauzei având ca obiect "ridicare sechestru asigurător", privind pe reclamantul Durla Ion. Cu drept de recurs şi drept de a formula cerere de repunere pe rol a cauzei pe toată durata suspendării. Pronunţată azi, 19.12.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Litigiul este suspendat.... in cazul in care doriti repunerea pe rol, va trebui depusa o cerere in acest sens.