avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 775 soluții astăzi
Forum Activitate Bencheacata

Activitate Bencheacata

Salut
Eu am urmat pasii din link www.avocatnet.ro/forum/discu...
Dupa ce am facut ce a spus acolo ionix la 15 zile am primit raspuns si am reusit sa-mi recuperez contul

Revin cu un update …
Intradevar link-ul postat de tine a functionat … Dupa 15 zile am primit raspuns pe mail in care m-au pus sa fac un video in care sa se confirme ca eu sunt adevaratul posesor de cont. Iar apoi la o ora diferenta mi-am recapatat accesul .
Multumesc pentru informatii si toti care vor sa isi recapete contul nu au de facut decat sa fie cu multa rabdare.
ionix2727 a scris:

Am intrat si in legatura cu ei, pe meta business, am reusit sa ma conectez cu contul de ig, dar initial eu am reusit cu link-ul pus mai sus. Ulterior dupa multe tichete deschise au reusit si cei de la suport sa imi reseteze contul dar deja reusisem eu cu varianta din acel link.

Tot ce trebuie sa faci e sa descarci arhiva cu datele tale si acolo la nume sa pui link-ul ce il gasesti in arhiva cu profilul tau. Daca o sa pui numele nu va functiona!
P.s. link-ul de mai sus va functiona doar daca esti pe teriroriu unui stat din UE daca nu, va trebuii sa folosesti un vpn.
Bafta!


Salut
Ai mai rezolvat cumva problema ? De 2 sapatamani ma zbat si eu cu aceeasi poveste ca si tine si nu reusesc sa gasesc nici o rezolvare
Salut …
De vreo 3 zile am patit si eu aceeasi chestie ca si tine … Am incercat sa iau legatura cu cei de la facebook si imi trimit numai balarii .. ai intrat in legatura cu vreun consulrant sau ai asteptat pur si simplu pana ti-au raspuns ei?
Multumesc