avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 805 soluții astăzi
Forum Activitate beatrix s

Activitate beatrix s

Răspuns la discuția inppa examen definitivat
noua ne-au dat de facut 3 referate.o sa le prezentam,probabil pe scurt ca santem multi si nu cred ca au timp sa ne tina prea mult.spete pentru acasa nu am avut .doar daca ne dau acum la proba scrisa.multumesc mult pentru exemplul dat.
Răspuns la discuția inppa examen definitivat
si noi dam test grila.as vrea doar o intrebare sa-mi redai cu tot cu variantele,sa-mi fac o idee.ca si asa e prea tarziu acum sa ma uit pe toate intrebarile.maine e proba orala.la ora 2.poate mai intru maine dimineata sau diseara,si sa vad o ''mostra''de intrebare,ca sa ma linistesc si eu.cele de anul trecut cum ti s-au parut?a dat anul trecut o colega de-a mea si mi-a spus ca a fost destul e lejer,adica nu ca la admitere cel putin.multumesc pentru urare
Răspuns la discuția inppa examen definitivat
examenul e maine si il dau la iasi.marti e proba scrisa.desigur ca ma intereseaza.as vrea doar sa vad cam cum sunt formulate,de ce nivel sant.sper sa nu fie ca cele de la inm:am inteles ca sant trei variante de raspuns din care doar unul poate fi raspunsul corect,nu?daca poti sa-mi trimiti ti-as fi recunoscatoare
depinde daca aceast accident s-a petrecut in timpul orelor.daca nu,nu se cheama profesorul,doar parintii.numai ca e foarte greu de stors bani de la parintii unui copil aflat intr-o astfel e situatie
cine poate sa ma ajute ?as vrea sa stiu cam cum au fost subiectele la grila .multumesc