avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 874 soluții astăzi
Forum Activitate A ionel

Activitate A ionel

Răspuns la discuția ip meu folosit de altcineva
pe site-ul scolii copii mei(2)au facut niste comentarii in perioada olimpiadelor ,comentarii la care sub numele userului apare ip (date care pot fi vazute doar de administrator site) .Pe langa aceste comentarii apare si unul cu injuraturi avand alt nume user dar cu acelasi ip ca al meu ,de unde sa dedus ca a fost facut de pe calculatorul meu ceea ce e incorect . nu stiu cum sa putut face asta?
va rog sa-mi raspudeti si mie la urmatoarea problema:
Am fost chemat la scoala unde invata copii mei intrucat sa constatat ca de pe calculatorul meu a fost trimis un comentariu plin de injuraturi la adresa unui cadru didacti al scolii. Mentionez ca ,in ziua respectiva copii mei nu se aflau acasa , exista posibilitatea ca , calculatorul sa fi fost deshis la acea ora dar nu avea cine sa posteze un astfel de comentariu.cum pot afla cine a postat comentariu si cum pot proba intrucat copii mei au fost amenintati cu exmatricularea . Va multumesc.
pot accesa fonduri europene pentru infiintarea unei sali de fitnes ,aerobic intr-un orasel de provincie (11500 locuitori) .Cu ce anume trebuie sa incep ? Mentionez ca am varsta de 42 ani si 20000e . ce sanse am intrucat nu dispun de spatiu necesar desfasurarii unei astfel de activitati si nici de aparatura specifica. va multumesc anticipat
Am cumparat un teren in 2006 pentru a incepe construirea unei locuinte. dar dupa ce am facut actele sa aflu ca terenul este situat in zona industriala si nu -l pot folosi pentru constructii civile ,desi este construibil. Acum dupa ce m-am resemnat as dori s-a incep o mica afacere ,si va intreb ce as utea face pe acest teren si ce nu . Va multumesc anticiat.