Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... deportati Baragan legea 221/2009
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

deportati Baragan legea 221/2009

Inainte de a apela la un avocat, as vrea sa cunosc totusi pasii de urmat in cazul in care intentionez sa solicit acordarea de despagubiri in baza legii 221/ 2009 ?

Stiti cumva daca pana in prezent s-au incheiat procese pe legea 221/2009 ?
Cu ce rezultate ? S-au acordat despagubiri asa cum acesta lege prevede ?

sunt destul de multe dosare pe rol... ex Trib Buc. Trib. D-ta, Trib. Brasov, etc
Trib. Buc a admis actiunea
~ Conținut șters la cerere ~
stefan oliviu a scris:

Inainte de a apela la un avocat, as vrea sa cunosc totusi pasii de urmat in cazul in care intentionez sa solicit acordarea de despagubiri in baza legii 221/ 2009 ?

Stiti cumva daca pana in prezent s-au incheiat procese pe legea 221/2009 ?
Cu ce rezultate ? S-au acordat despagubiri asa cum acesta lege prevede ?

Cititi aici :

[ link extern ]

~ Conținut șters la cerere ~