avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 907 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... legea 221/2009
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

legea 221/2009

Buna ziu.Numele meu e Maria as vrea sa stiu si eu daca legea 221/2009 mai e valabila sau daca sa mai promulgat ceva in legatura cu aceasta lege.Intreb deoarece tatal meu fost deportat in Baragan a avut si el dosar ptr drepturi ,dar care sa respins la curtea de apel, dealtfel ca si alte dosare.Si am inteles ca alte dosare ar mai fi inca pe rol si ca s-ar acorda ceva drepturi.Nu stiu daca e ceva adevarat de aceea as ruga daca cineva stie ceva concret sa-mi rspund asi mie.Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: maria_trailescu , utilizator 15:40, 7 Aprilie 2013
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Detinuti politici/ deportati in baragan DariusV DariusV Buna seara, Am o intrebare cu privire la legile care vizeaza fostii detinuti politici si/sau deportati in Baragan. A fost sau mai este vreuna dintre aceste ... (vezi toată discuția)
Legea221/2009 12robi 12robi Parintii mei au fost deportati din banat in baragan si au fost beneficiari ai legii 118,dar au decedat unul in anul 1996 iar celalalt in 1999.Intrebarea mea ar ... (vezi toată discuția)
Deportati baragan legea 221/2009 stefan oliviu stefan oliviu Inainte de a apela la un avocat, as vrea sa cunosc totusi pasii de urmat in cazul in care intentionez sa solicit acordarea de despagubiri in baza legii 221/ ... (vezi toată discuția)