Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... legea 221/2009
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

legea 221/2009

Buna ziu.Numele meu e Maria as vrea sa stiu si eu daca legea 221/2009 mai e valabila sau daca sa mai promulgat ceva in legatura cu aceasta lege.Intreb deoarece tatal meu fost deportat in Baragan a avut si el dosar ptr drepturi ,dar care sa respins la curtea de apel, dealtfel ca si alte dosare.Si am inteles ca alte dosare ar mai fi inca pe rol si ca s-ar acorda ceva drepturi.Nu stiu daca e ceva adevarat de aceea as ruga daca cineva stie ceva concret sa-mi rspund asi mie.Va multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~