Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... admitere in barou 2010
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

admitere in barou 2010

buna,

stie cineva daca va mai fi vreo sesiune de examene de admitere in barou anul acesta?
daca da, imi puteti spune cand anume?

multumesc
Buna,
Da,va mai fi o sesiune de admitere in Barou anul acesta,insa deocamdata nu se stie cu certitudine cand va avea loc.Cred ca prin septembrie.
Aici se poarta toate discutiile referitoare la admitere Barou 2010
www.avocatnet.ro/content/for...