avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 117 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salarizare asistenti medicali cu studii superioare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salarizare asistenti medicali cu studii superioare

Care este diferenta salariala intre un asistent medical cu studii medii sau postliceale si un asistent medical cu studii superioare
Cel mai recent răspuns: Mihai Mihaela , utilizator 14:16, 7 Aprilie 2010
Depinde de legea aplicabila...studiati legea 330
De asistenti medicali cu studii superioare nu am auzit ......... de cat ani este facultatea aceasta ?!!!!...............
cred ca am ramas in urma, serviciul imi ocupa tot timpul
Chiar eram curioasa si am cautat, sunt facultati particulare care nu mai stiu cum sa faca bani,

diferenta salariala este de 150 de lei
Ultima modificare: Miercuri, 7 Aprilie 2010
titiana, utilizator
Facultati sunt si de stat ...probabil intr-adevar sa scoata mai multi bani...dar de exp Gr.T.Popa Iasi este Facultatea de medicina Iasi,facultate de stat insa are si locuri cu taxa...in cadrul ei este Specializarea asistenta medicala -durata studiilor 4 ani....
Ultima modificare: Miercuri, 7 Aprilie 2010
Mihai Mihaela, utilizator
20-25% din salarul de baza
jalaboi a scris:

20-25% din salarul de baza

esti sigura?dupa noua lege a salarizarii???

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Asistent medical cu studii superioare Alexandra Anca Alexandra Anca Sunt asistent medical cu studii postliceale si lucrez in departamentul de ANESTEZIE -TERAPIE INTENSIVA cu competenta in TRANSFUZII. Sunt student in anul IV la ... (vezi toată discuția)
Alta meserie decat calificarea coryna85 coryna85 Am terminat acum un an si jumatate Facultatea de Medicina cu specializarea moasa. Mai pe scurt sunt moasa cu studii universitare de licenta. In tot acest timp ... (vezi toată discuția)
Echivalare studii Oana1971 Oana1971 Buna ziua Sunt asistent social principal de 23 de ani si 7 luni, am o diploma de absolvire de Scoala Postliceala Sanitara cu specializarea Medicina-sociala ... (vezi toată discuția)