Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... firma contabilitate
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

firma contabilitate

Sunt administrator la o firma de contabilitate cu cod caen 7412 .
-in cadrul unitatii nu am un expert contabil
-pot sa mai desfasor activitatea in cazul in care angajez un expert sau semnez un contract cu un expert
-care ar fii portita pentru a nu inchide firma pt ca abia am deschis o de 4 luni si nu as renunta la ea

Astept un ajutor din partea celor mai invatati ca mine
Stima si resptect
daca nu mai exista UN EXPERT nici firma nu mai poate exista.
contactati un expert urgent