avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1085 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... firma contabilitate
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

firma contabilitate

Sunt administrator la o firma de contabilitate cu cod caen 7412 .
-in cadrul unitatii nu am un expert contabil
-pot sa mai desfasor activitatea in cazul in care angajez un expert sau semnez un contract cu un expert
-care ar fii portita pentru a nu inchide firma pt ca abia am deschis o de 4 luni si nu as renunta la ea

Astept un ajutor din partea celor mai invatati ca mine
Stima si resptect
Cel mai recent răspuns: Stefania Paraschiva , Contabil 22:19, 11 Februarie 2007
daca nu mai exista UN EXPERT nici firma nu mai poate exista.
contactati un expert urgent

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Daca am o firma de consultanta nefiind membru ceccar pot tine contab lylyan lylyan Buna ziua Sunt angajata ca si economist. Nu sunt membru ceccar. Firma la care sunt angajata are ob sec de activitate evid contabila si al ob. ... (vezi toată discuția)
Servicii contabilitate iulia75 iulia75 Buna ziua! Va rog sa ma ajutati intr-o problema: pot eu ca economist(licentiat) sa-mi infiintez o societate pentru servicii de contabilitate?Nu sunt expert ... (vezi toată discuția)
Firma de evidenta primara contabilitate ioanaviviana ioanaviviana Buna ziua, Vreau sa stiu daca-mi pot infiinta o societate care sa aiba in principal obiect de activitate -evidenta primara de contabilitate; -am inteles ca ... (vezi toată discuția)