Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale despre societati de interim
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

despre societati de interim

am o societate care se ocupa pina acum cu prestari de servicii in strainatate mai exact in franta dar am dat peste niste probleme adica ca nu am dreptul sa fac prestare de serviciu aici fara aprobarea itm din romania .
eu si cu un amic de aici din franta as vrea sa deschid alta societate in romania si sa fim doi asociati sa fie o societate mixta romana franceza care sa faca numai intermediere de forta de munca.nu stiu cum e mai bine sa deschid alta societate sau sa i dau din societatea mea jumatate si sa o transform in societate de plasare a fortei de munca.daca aveti un numar de tel va sun sa puteti sa mi dati mai multe detalii.
aquaterm, utilizator