Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie

am gradul 2 de invaliditate cate luni pe an se pun la pensia normala
Confundati gr. a II-a de munca cu pensia de invaliditate gr II. nu este vorbanici pe departe de ce solicitati dv.