Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere INM
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere INM

Buna ziua!As dori ca sa ma inscriu la facuiltatea de drept.dupa terminarea facultatii vreau sa ma optez la un loc in cadrul INM,deoarece vreau sa devin judecator.Intrebarea mea ar fi,care sunt bolile in cazul carora un candidat este respins la concusrul de admitere la INM?