avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 607 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit impozitul forfetar 2010
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

impozitul forfetar 2010

buna ziua ,
cine poate sa-mi raspunda si mie daca s-a suspendat forfetarul pe 2010 si unde pot gasi informatii despre aceasta suspendare:(
Cel mai recent răspuns: teodora49 , utilizator 13:47, 12 Mai 2010
impozitul forfetar zis si minim ramine in vigoare si in anul 2010 conform OUG nr. 22/2010, si se stabileste in functie de cifra de afaceri din anul trecut.
Si daca agentul ec. s-a infiintat in febr 2010 ?....tot trebuie sa dea ?#-o#-o
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Impozitul forfetar madalina85 madalina85 Buna ziua!As dori sa-mi infiintez o firma pana la sfarsitul anului 2009! Vreau sa stiu care este data la care voi incepe sa platesc impozitul forfetar? (vezi toată discuția)
Impozit forfetar pentru firme ce nu au avut cifra de afaceri bogymania bogymania Vreau sa ridic o problema care nu stiu daca a mai fost abordata. Mi-am infiintat un S.R.L. anul trecut, mai exact pe data de 5 decembrie 2008 este ... (vezi toată discuția)
Impozitul forfetar raulTM raulTM BUNA SEARA Spuneti-mi va rog cand si cat trebuie sa platesc impozitul forfetar.Sunt srl infiintat in ianuarie 2010.Va multumesc (vezi toată discuția)