Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit impozitul forfetar 2010
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

impozitul forfetar 2010

buna ziua ,
cine poate sa-mi raspunda si mie daca s-a suspendat forfetarul pe 2010 si unde pot gasi informatii despre aceasta suspendare:(
impozitul forfetar zis si minim ramine in vigoare si in anul 2010 conform OUG nr. 22/2010, si se stabileste in functie de cifra de afaceri din anul trecut.
Si daca agentul ec. s-a infiintat in febr 2010 ?....tot trebuie sa dea ?#-o#-o
~ Conținut șters la cerere ~