Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit forfetar
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

forfetar

societatea este in suspendare pe trei ani incepand cu data de 17.02.2010.Cat impozit forfetar trebuie sa platesc si pana la ce data limita.
multumesc
daca te referi la trim 1 - 2010 - nu trebuie sa platesti nimic. depui declaratia 100 pe 0.
draga drecredit, iti multumesc foarte mult pentru raspuns, si mai ales pentru ceea ce imi spui,
deci nu platesc nimic?
poti sa-mi spui la ce articol, hoatarare.................................etc,
ma incadrez?
~ Conținut șters la cerere ~