avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 559 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Boli incompatibile cu profesia de magistrat
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Boli incompatibile cu profesia de magistrat

Buna ziua!Care sunt bolile incompatibile cu profesia de magistrat?Exista undeva vreo lista in care sunt enumerate astfel de boli?
Cel mai recent răspuns: mario33 , utilizator 18:01, 24 Mai 2010
Contagioase nu, numai afectiuni psihice.
Buna ziua !
Intrati pe site- ul CSM si va lamuriti.
[ link extern ] .
Cu stima !
zahariamarius a scris:

Buna ziua !
Intrati pe site- ul CSM si va lamuriti.
[ link extern ] .
Cu stima !



Nu exista acea pagina, este adresa gresita.
Cu scuze.
Da, adresa corecta este:
[ link extern ] /
dar, nu stiu daca informatia poate fi gasita aici. User-ul va trebui sa caute cu rabdare. ;)
Din pacate nu am gasit nimic pe aceasta pagina.Nu stiu daca chiar este postat pe undeva o astfel de lista.Dar totusi va multumesc pentru raspunsuri!O zi buna tuturor!

Alte discuții în legătură

Controlul medical jilly_902000@yahoo.com jilly_902000@yahoo.com Buna ziua,tuturor!! Stiti cumva in ce consta controlul medical?? Eu o am o boala de piele si anume vitiligo si as dori sa stiu acest lucru,pentru a sti ... (vezi toată discuția)
Examen inm ianuarie 2011 Iuliachiriac Iuliachiriac Stie cineva sigur daca se da examen la INM si in ianuarie..eu nu am gasit nicio sursa oficiala care sa confirme ceea ce se scrie in presa? Va multumesc (vezi toată discuția)
Raspunderea magistratilor...personal,in cazul condamnarii romaniei de cedo... gigelas gigelas [b]Cred ca ar fi util sa deschidem un topic,cu privire la raspunderea magistratilor,in cazul condamnarii Romaniei la CEDO[/b]. Astfel,parerea mea,ar trebui ... (vezi toată discuția)