Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Boli incompatibile cu profesia de magistrat
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Boli incompatibile cu profesia de magistrat

Buna ziua!Care sunt bolile incompatibile cu profesia de magistrat?Exista undeva vreo lista in care sunt enumerate astfel de boli?
Contagioase nu, numai afectiuni psihice.
Buna ziua !
Intrati pe site- ul CSM si va lamuriti.
[ link extern ] .
Cu stima !
zahariamarius a scris:

Buna ziua !
Intrati pe site- ul CSM si va lamuriti.
[ link extern ] .
Cu stima !

Nu exista acea pagina, este adresa gresita.
Cu scuze.
Da, adresa corecta este:
[ link extern ] /
dar, nu stiu daca informatia poate fi gasita aici. User-ul va trebui sa caute cu rabdare. ;)
Din pacate nu am gasit nimic pe aceasta pagina.Nu stiu daca chiar este postat pe undeva o astfel de lista.Dar totusi va multumesc pentru raspunsuri!O zi buna tuturor!